کد خبر1088

راه‌اندازی لوپ دوم استندهمراه خطx200

راه‌اندازی پروژه لوپ دوم استند همراهx200 در سایپاسیتروئن با حضور مدیرعامل، معاونین و مدیران ارشد اجرائی آغاز گردید.

سیدروح‌الله عمارتی مدیر لجستیک داخلی سایپاسیتروئن با اعلام این خبر اظهار کرد: در این پروژه، تناظر یک‌به‌یک قطعات با بدنه خودرو از طریق سیستم تغذیه کانبان کنترل شده که موجبات حذف خطای اپراتور تولید بالاخص در تولید خودروهای سفارشی را به همراه خواهد داشت.

وی افزود: با اجرای این پروژه مجموعاً 115 قطعه از طریق استندهمراه به خط ‌تولید منتقل شده (36قطعه صرفاً در لوپ دوم) که بهبود وضعیت آراستگی (5s)،، کاهش تردد لیفتراک و افزایش بهبودهای لازم در ارگونومی اپراتورها را در بر داشته است.

به گفته مدیر لجستیک داخلی سایپاسیتروئن، برنامه آتی این مدیریت با همکاری مهندسی لجستیک، به‌روزآوری سیستم‌های انبارش تغذیه خطوط در سالن‌های تولید خواهد بود.

عمارتی افزود: پیرو حمایت همه جانبه‌ی مدیریت محترم عامل و معاونت محترم زنجیره‌تأمین سایپاسیتروئن برنامه‌های متعددی جهت بهبود وضع فعلی و رسیدن به استانداردهای جهانی تدوین شده است که امیدواریم بتوانیم با تحقق این برنامه‌ها اهداف از پیش تعیین‌شده را محقق نماییم.

 


آخرین خبرها
کسب عنوان واحد صنعتی سبز استان اصفهان توسط سایپاسیتروئن
8
تیر
1399
کسب عنوان واحد صنعتی سبز استان اصفهان توسط سایپاسیتروئن

در چهارمین نشست مجازی مدیرانHSE واحدهای صنعتی استان اصفهان که باحضور مدیران کل بحران و حفاظت محیط زیست استان اصفهان برگزارشد از سایپاسیتروئن به‌عنوان واحد صنعتی سبز تقدیر گردید.

ادامه مطلب
راه‌اندازی لوپ دوم استندهمراه خطx200
1
تیر
1399
راه‌اندازی لوپ دوم استندهمراه خطx200

با اجرای این پروژه مجموعاً 115 قطعه از طریق استندهمراه به خط ‌تولید منتقل شده که بهبود وضعیت آراستگی (5S)، کاهش تردد لیفتراک و افزایش بهبودهای لازم در ارگونومی اپراتورها را در برداشته است.

ادامه مطلب
طراحی و اجرای سیستم ایمنی شارژ خودرو  در جایگاهCNG
22
خرداد
1399
طراحی و اجرای سیستم ایمنی شارژ خودرو در جایگاهCNG

با استفاده از توان و تخصص پرسنل و همچنین متریال داخلی، واحد نت تاسیسات و تجهیزات غیر تولیدی موفق به پیاده‌سازی طرح ایمنی و ضد خطا سازی در پروسه شارژ گاز خودرو شدند.

ادامه مطلب