تاریخ خبر : 1398/04/29
تولید آخرین خودرو C3 از تعهدات مشتریان

با وجود تحریم های ظالمانه آمریکا و بروز همه محدودیت ها و پیامدهای آن، سایپاسیتروئن موفق به تولید تمامی تعهدات خودرو سیتروئن C3 گردید.

سعید مهرجو معاون مهندسی و کیفیت سایپاسیتروئن با اعلام اینکه خودرو C3 با استانداردهای روز دنیا، در ایران تولید و به مشتریان عرضه شده است، ابراز داشت: هدف داخلی سازی 20% برای تولید انبوه این خودرو در حالی تعیین شد که فرصت اندکی تا زمان از پیش‌تعیین‌شده برای عرضه محصول به بازار وجود داشت و از دید متخصصان داخلی‌سازی قطعات خودرو، امری مهم تلقی می گردید.

وی با اشاره به بکارگیری توان قطعه‌سازان ایرانی و همت کارکنان پرتلاش سایپاسیتروئن در تولید خودرویی با قیمت مناسب و با کیفیت تصریح کرد: خودرو سیتروئن C3به منظور تأیید کیفیت قطعات ساخت‌داخل و همچنین جهت صحه‌گذاری فرایند مونتاژ، آزمون‌های فراوانی در داخل و خارج از شرکت را با موفقیت انجام داده و به منظور تضمین کیفیت محصول، آدیت کیفی جامع تمامی خودروهای تولیدی و تست پیمایش در جاده‌های ایران نیز صورت پذیرفته است.

معاون مهندسی و کیفیت با تاکید بر عزم راسخ مدیران و کارکنان تولید سایپاسیتروئن اظهار داشت: علیرغم تمامی محدودیت ها،تامین مواد و قطعات به هر شکل ممکن صورت پذیرفت و روند تولید سیتروئن C3 هر چند با وقفه ولی به خوبی به اتمام رسید.

مهرجو با اشاره به آموزش نیروی انسانی متخصص از ابتدای مراحل تولید و آغازین پروژه خاطرنشان کرد: با پایان یافتن تولید تمامی تعهدات، امیدواریم با ارائه خدمات مطلوب پس از فروش و گسترش کیفی و کمی آن، سطح رضایتمندی مشتریان را افزایش دهیم.​


گروه خودروسازی سایپا

تولید خودرو سایپا سیتروئن

اطلاعات و تصاویر

پایگاه های مرتبط

©تمامی حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تولید خودرو سایپا سیتروئن محفوظ می باشد.