تاریخ خبر : 1398/04/25
کسب مقام برترین ارائه صنعتی

در اولین سمپوزیوم ساخت بدنه خودرو نماینده شرکت سایپا سیتروئن با ارائه مقاله " تحلیل تنش و عمر خستگی اتصالات جوش نقطه ای تحت بارگذاری کششی- برشی روی ورق ST12" حائز رتبه برتر ارائه صنعتی گردید.

علی حبیبی زاده در این مقاله به بررسی تنش و عمر خستگی نقطه جوش با دکمه جوش 6 میلیمتر پرداخته و در راستای رفع ایراد قری کلاف درب¬های جانبی محصولات (X200) با کاهش تعداد نقاط جوش کادر شیشه در سالن بدنه مطالبی ارائه نموده است.

خاطر نشان می گردد از نتایج نمودار تنش- عمر  بدست آمده از مقاله مذکور می توان به عنوان نمودار استاندارد جهت طراحی تعداد بهینه نقاط جوش در محصولات جدید گروه سایپا استفاده نمود.

بدین مناسبت در آئینی با حضور مدیران ارشد سایپاسیتروئن از تلاش های علمی علی حبیبی زاده تجلیل و  تقدیر گردید.

گفتنی است اولین سمپوزیوم ساخت بدنه خودرو (Body In White: BIW-98) با همکاری دانشکده مهندسی و علم مواد دانشگاه صنعتی شریف و با هدف ارائه مقالات تحقیقاتی در زمینه تولید قطعات و مجموعه های پرسی بدنه خودرو، ارائه آخرین تکنولوژی ها درمورد تولید و ساخت بدنه خودرو و همکاری و همفکری محققین دانشگاهی با مهندسین بخش صنعت ساخت و تولید بدنه خودرو در راستای توسعه علمی، فنی و تولیدی صنایع خودرو و با ایجاد فراهم سازی فضای لازم برای ارتباط و تبادل نظر در زمینه های مورد علاقه و نیاز صنایع خودروسازی، آخرین یافته های پژوهشی و تجربیات فنی و علمی خود را در زمینه های مربوط به ساخت بدنه خودرو و موضوعات این سمپوزیوم ارائه می نماید.​

IMG_5035 (Copy).jpgگروه خودروسازی سایپا

تولید خودرو سایپا سیتروئن

اطلاعات و تصاویر

پایگاه های مرتبط

©تمامی حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تولید خودرو سایپا سیتروئن محفوظ می باشد.