تاریخ خبر : 1398/03/18
دریافت لوح تقدیر مدیریت مصرف انرژی

شرکت سایپاسیتروئن در همایش هماهنگی گذر از اوج مصرف در تابستان، به عنوان یکی از صنایع مشترک برق منطقه ای اصفهان در مشارکت در مدیری​ت مصرف شناخته شد.

محسن قدس معاون تولید سایپاسیتروئن ضمن اشاره به تفاهم نامه همکاری فی ما بین شرکت سایپاسیتروئن و برق منطقه ای اصفهان در تابستان سال گذشته اظهار داشت: مدیریت مصرف برق در ساعات اوج بار شبکه سراسری برق در طی دو بازه زمانی پیک روز (ساعت 11الی 16) و پیک شب (ساعت 19 الی23) صورت پذیرفت و با کاهش مصرف برق، از قطعی برق3270 خانواده در هر روز جلوگیری به عمل آمد.

وی با اعلام اینکه سایپاسیتروئن طی این مشارکت موفق به اخذ پاداش 380 میلیون تومانی گردیده است، هدف از اعطای لوح تقدیر مدیریت مصرف انرژی را تشویق واحدهای صنعتی در راستای همکاری با برق منطقه ای اصفهان در خصوص کاهش و مدیریت مصرف انرژی در تابستان و گذر از اوج مصرف برق شبکه سراسری عنوان کرد و ابراز داشت: اقدامات شايسته و همکاری پرسنل تولید و پشتیبانی فنی سایپاسیتروئن، در زمینه همکاری با مدیریت مصرف برق، زمینه تحقق مفاد این تفاهم نامه همکاری با شرکت برق منطقه ای اصفهان را فراهم کرده است.

گفتنی است لوح تقدیر مدیریت مصرف انرژی از طرف مدیرعامل محترم برق منطقه ای اصفهان، جناب آقای مهندس موسی رضایی و با حضور مدیران صنایع بزرگ استان اصفهان و فعال در حوزه مدیرت مصرف انرژی ، به شرکت سایپا سیتروئن اهدا گردید.


گروه خودروسازی سایپا

تولید خودرو سایپا سیتروئن

اطلاعات و تصاویر

پایگاه های مرتبط

©تمامی حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تولید خودرو سایپا سیتروئن محفوظ می باشد.