تاریخ خبر : 1398/03/01
کسب نشان سه ستاره سطح شایسته
 

در راستای راهبردهای توسعه تعالی و بهره وری سازمانی، سومین دوره ارزیابی مدل تعالی سازمان آراسته (5S) گروه سایپا بر اساس شش معیار رهبری و مدیریت، خط مشی و اهداف و برنامه، طرح‌ریزی و سازماندهی، اصول نظام آراستگی و نتایج عملکردی در سال 1397 برگزار گردید که شرکت سایپا سیتروئن موفق به احراز بالاترین سطح شایسته یعنی سطح "شایسته سه ستاره" گردید.. سطوح تعریف شده برای شرکت های مختلف شامل 1- الگو 2- شایسته(یک ستاره- دو ستاره – سه ستاره) 3-توانمند(یک ستاره- دوستاره- سه ستاره) 4- متعهد 5- گواهی حضور می باشند.

این شرکت با تلاش تمامی کارکنان و تعهد سطوح مدیریتی خود توانسته است با فعالیت هایی نظیر تعیین اهداف نظام آراستگی، پاکیزه و استانداردسازی محیط کاری سالن های تولیدی و تخصیص رنگ های مجزا جهت تفکیک و ساماندهی واحدهای ستادی و چیدمان مناسب میزهای اداری و استقرار مدیران ارشد در کنار کارکنان  و با استفاده مناسب از ظرفیت های شرکت در ایجاد فضای سبز مناسب و سازگار با شرایط آب و هوایی و استفاده بهینه از منابع به کسب این جایگاه و اجرای موفق اصول آراستگی در بخش‌های عمده ای از سازمان نائل گردد.

گفتنی است دبیرخانه نظام آراستگی سایپاسیتروئن از طریق انتشار فصلنامه، فعالیت‌ تیم‌های بهره‌وری در سازمان را منعکس و با برگزاری گشت ساماندهی محیطی با حضور مدیران ارشد سازمان و تقدیر از برترین های حوزه نظام آراستگی و فعالیت های آموزشی و ترویجی، اصول نظام آراستگی در سازمان را جاری می نماید.

خاطر نشان می گردد برگزاری این دوره ارزیابی فرصت بسیار مناسبی جهت اطلاع و پیگیری فرصت های بهبود در حوزه نظام آراستگی فراهم نموده است و امید است با اقدامات برنامه ریزی شده محیط‌کاری استاندارد و شادابی برای کارکنان و زمینة مناسبی جهت استقرار سایر نظام‌های بهره‌وری در سازمان و بهینه کاوی شرکت های دیگر گروه فراهم گردد

 

گروه خودروسازی سایپا

تولید خودرو سایپا سیتروئن

اطلاعات و تصاویر

پایگاه های مرتبط

©تمامی حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تولید خودرو سایپا سیتروئن محفوظ می باشد.