تاریخ خبر : 1397/12/08
مراسم تکریم از بانوان سایپاسیتروئن

همزمان با سالروز ولادت با سعادت بانوي دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن و تولد بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران حضرت امام خميني(س)، مراسم گراميداشت اين روز با حضور مهندس شهباز مديرعامل، معاون اداري و توسعه منابع انساني و جمعی از مدیران این معاونت و بانوان سایپاسیتروئن برگزار شد.

در ابتداي مراسم مدیرعامل سایپاسیتروئن با اشاره به مقام والاي حضرت فاطمه (س) و عرض تبریک فرخنده میلاد حضرت زهرا(س) و بزرگداشت هفته زن و روز مادر و الگو قرار دادن این بانوی بزرگوار در زندگی شخصی و کاری آرزوی توفیق و سلامتی برای همه بانوان همکار شاغل در شرکت نمود.

وی با بیان اینکه بانوان شركت علاوه بر اينكه در خارج از محيط كار براي خانواده خود يك مادر و يك همسر خوب هستند افزود: کارکنان خانم بعنوان نيروهاي فني و تخصصي، نقش كليدي را ايفا مي كنند و از لحاظ سازماني جايگاه خود را پيداكرده اند و در موفقيت هاي ساپيا سیتروئن از ابتدای فعالیت آن تا کنون تاثير بسزايي داشته اند و اميدواريم در آينده نيز با ارتقاء آمادگي و توانایی های خود، مشاركت مؤثري در تمامي امور و فرایندهای سایپاسیتروئن ايفا نماييد.

مدیرعامل سایپاسیتروئن با اشاره به اینکه سایست مدیریت ارشد ایجاد محیطی امن و سالم و به دور از هرگونه استرس برای کارکنان مي باشد، تصریح کرد: تمامی پرسنل باید برای ایجاد محیطی پرنشاط و باطراوت تلاش نمایند و اینجانب به حضور کارکنان توانمند و متخصص که دارای ارزش افزوده برای سازمان هستند، افتخار می کنم.

مهندس شهباز با تاکید بر رعایت اصول اولیه این بنگاه صنعتی توسط تمامی کارکنان خاطر نشان کرد: قطعاً رعایت این اصول باعث تداوم، پیشرفت و موفقیت سازمان می گردد و به همکاران خانم توصیه کرد همانطور كه در حال حاضر نيز بانوان به سبب شایستگی های لازم در پست هاي مدیریتی شرکت حضور دارند، قطعاً در پست های بالاتر هم می توانند همگام با سایر همکاران در راه رسیدن به اهداف شرکت گام بردارند.

در ادامه علی اسمعیلی معاون اداری و توسعه منابع انسانی نیز ضمن تبریک این روز  و با اشاره به برگزاری کلینیک منابع انسانی برای کارکنان خانم سایپاسیتروئن، اظهار داشت: خواسته ها و مواردی در جلسه مذکور مطرح گردیده است که امیدواریم با همکاری و همراهی بانوان،برنامه ریزی و پیگیری لازم در این خصوص انجام پذیرد.

در انتهای این دیدار چند تن از همکاران خانم شرکت به بیان مسائل و دیدگاههای خویش پرداخته و از مدیریت و سایر مسئولان شرکت به دلیل  توجه و دیدگاه مناسبشان نسبت به فعالیت بانوان در شرکت تقدیر و تشکر نمودند.

پایان بخش این مراسم، تجلیل از کارکنان خانم سایپاسیتروئن با اهدا لوح سپاس بود.​


گروه خودروسازی سایپا

تولید خودرو سایپا سیتروئن

اطلاعات و تصاویر

پایگاه های مرتبط

©تمامی حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تولید خودرو سایپا سیتروئن محفوظ می باشد.