تاریخ خبر : 1397/10/29
اجرای پروژه مونتاژ تابلو درایو DCS800

در راستای ارتقاء سطح بهره وری نگهداری و تعمیرات سالن پرس سایپا سیتروئن پروژه مونتاژ تابلو درایو DCS800 به عنوان تابلوی رزرو درایوهای پرس‌های مکانیکی سالن پرس این شرکت، اجرا و به بهره‌برداری رسید.

محمد صادق صادقی رئیس اداره برنامه ریزی، توسعه و فن آوری سایپاسیتروئن با اشاره به تعریف پروژه های بومی‌سازی در مجموعه مدیریت پشتیبانی فنی اعلام داشت: با توجه به عمر بسیار بالای درایوهای خط پرس و از رده خارج‌شدن مدل درایو DCS500 در بازار، پروژه تابلو رزرو درایوهای پرس طراحی و اجرا گردید.

وی با تأکید بر اینکه سفارش گذاری، طراحی مستندات و اجرای این پروژه توسط کارکنان سایپاسیتروئن صورت پذیرفته است، تصریح کرد:  پروژه مونتاژ تابلو درایو DCS800 در راستای اقدامات پیشگیرانه از وقوع توقفات در برنامه تولید به بهره برداری رسیده و نیاز شرکت را از تامین منابع خارجی و طولانی شدن فرایند خرید، کوتاه نموده است.

صادقی ارتقا و بروز رسانی، کاهش زمان توقفات، امکان سفارش‌گذاری و خرید قطعات معادل برای سایر تابلوها را از مزایای این پروژه دانست و خاطرنشان کرد: مهمترین دستاورد این پروژه، داخلی سازی و نیاز به طراحی متناسب با سیستم کنترل خط پرس می باشد که با انجام این طرح در داخل شرکت علاوه بر کاهش هزینه چشمگیر 5/1 میلیارد ریالی ، زمینه افزایش دانش فنی پرسنل نیز فراهم گردید.​


گروه خودروسازی سایپا

تولید خودرو سایپا سیتروئن

اطلاعات و تصاویر

پایگاه های مرتبط

©تمامی حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تولید خودرو سایپا سیتروئن محفوظ می باشد.