تاریخ خبر : 1397/10/24
برگزاری گشت ساماندهی محیطی سالن‌های تولیدی

در راستای بهبود شرایط محیطی اطراف سالن‌های تولید و محوطه شرکت سایپاسیتروئن، گشت ساماندهی محیط کار (پاترول) با حضور مدیران ارشد و متولیان نظام آراستگی برگزار گردید.

جواد قهرمانی سرپرست مدیریت منابع انسانی سایپاسیتروئن با اعلام این خبر افزود: در طی این بازدیدها از محوطه شرکت و محیط پیرامونی سالن‌های تولید، وضعیت رعایت الزامات آراستگی مشاهده و در راستای بهبود شرایط محیطی برنامه ریزی و تصمیم گیری گردید.

وی با اشاره به حمایت مدیریت ارشد از استقرار نظام آراستگی در شرکت ابراز داشت:سایپاسیتروئن از طریق ایجاد زیرساخت های مناسب در دو دوره متوالی ارزیابی مدل تعالی سازمان آراسته 5S گروه سایپا توانسته است حائز سطح شایسته در بین شرکت های گروه گردد.

قهرمانی با تأکید بر عزم راسخ سایپاسیتروئن در استمرار شرایط مناسب وضعیت فعلی و برطرف نمودن مغایرت ها در حوزه آراستگی، تصریح کرد: با برنامه ریزی و بازآموزی مفاهیم آراستگی در شرکت توانسته ایم گام های موثری در جهت ارتقاء سطح آراستگی سازمان برداریم.

سرپرست مدیریت منابع انسانی اظهار امیدواری کرد با تداوم گشت های ساماندهی محیطی و ارزیابی های ادواری و اجرای الزامات نظام اراستگی،کارآیی و اثربخشی لازم در تمامی فرایندهای کاری ایجادشده و محیط کاری استاندارد و شاداب برای کارکنان و زمینه مناسبی جهت استقرار سایر نظام های بهره وری در سازمان فراهم گردد.​


گروه خودروسازی سایپا

تولید خودرو سایپا سیتروئن

اطلاعات و تصاویر

پایگاه های مرتبط

©تمامی حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تولید خودرو سایپا سیتروئن محفوظ می باشد.