تاریخ خبر : 1397/09/10
طراحی و ساخت شیرهای آداپتور تجهیزات فیلینگ

کارکنان اداره نگهداری و تعمیرات سالن مونتاژ شرکت سایپا سیتروئن با استفاده از توان و دانش داخلی موفق به طراحی و ساخت شیر آداپتورهای فیلینگ رادیاتور و هیدرولیک شدند. 

حجت احمدی فرد رئیس نگهداری و تعمیرات سالن مونتاژ و روتوش با تاکید به اجرای برنامه جامع مدیریت هزینه‌های نگهداری و تعمیرات و تأمین قطعات وارداتی مصرفی ابراز داشت: با تکیه بر دانش بومی و توانمندی کارکنان سایپاسیتروئن، پروژه ساخت  طراحی و  ساخت شیرهای آداپتور تجهیزات فیلینگ در این شرکت طراحی و اجرا گردید.

احمدی فرد با تاکید بر رویکرد کاهش وابستگی به شرکتهای خارجی اظهار داشت: نمونه ساخته شده توسط همکاران این مجموعه از بازدهی به مراتب بهتر از نمونه خارجی برخوردار بوده و با صرف هزینه حدود 30 درصد از قیمت قطعه اصلی ساخته شده است.

رئیس اداره نگهداری و تعمیرات اظهار داشت: این پروژه که توسط آقای حامد قابله باشی از همکاران نگهداری و تعمیرات طراحی و اجرا گردیده، باعث کاهش و به حداقل رسیدن احتمال بروز توقف ناشی از خرابی این قطعه گردیده و علاوه بر صرفه اقتصادی و کاهش وابستگی به واردات این قطعات، ارتقاء و افزایش راندمان و بهره وری تولید را به همراه دارد.


گروه خودروسازی سایپا

تولید خودرو سایپا سیتروئن

اطلاعات و تصاویر

پایگاه های مرتبط

©تمامی حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تولید خودرو سایپا سیتروئن محفوظ می باشد.