تاریخ خبر : 1397/08/23
تجلیل از برترین های نظام پیشنهادات در سایپاسیتروئن

با هدف تجلیل از برترین های نظام پیشنهادات در سایپاسیتروئن و با حضور معاون اداری و توسعه منابع انسانی و سرپرست مدیریت منابع انسانی، از برترین های این نظام تقدیر به عمل آمد.

در این مراسم علی اسمعیلی معاون اداری و توسعه منابع انسانی، ضمن تاکید به رسالت حوزه منابع انسانی و ضرورت توجه به توانمندی‌ها و پتانسیل کارکنان ابراز داشت: توجه به توانمندی‌‌ ها باعث رشد اقتصادی بنگاه می گردد و در شرایط امروز همیاری و مشارکت کارکنان در شناسایی و رفع مشکلات، کمک شایانی به بالندگی سازمان و حفظ حقوق ذینفعان می نماید.

وی افزود: تفکر و اندیشه در فرایندهای سازمانی متعلق به لایه خاصی از کارکنان نیست و تمامی کارکنان  می توانند با ارائه پیشنهاد در تصمیم‌سازی فرایندها و حل مسائل سازمانی مشارکت می نمایند.

معاون اداری و توسعه منابع انسانی با اشاره به ایجاد محیطی پرنشاط و حس تعلق سازمانی برای کارکنان، تأکید کرد: دبیرخانه نظام‌های بهره‌وری با شناسایی عارضه‌های استقرار اثربخش نظام پیشنهادات و شناسایی و رفع موانع در این حوزه باید در جهت افزایش کیفیت پیشنهادات، گام بردارد.

اسمعیلی ضمن قدردانی از تلاش همکاران در تحقق خط‌مشی نظام پیشنهادات و دستیابی به اهداف ارزشمند این الگوی تعالی، برای برترین های نظام پیشنهادات در سال 96 آرزوی بهروزی و پیشرفت نمود.

در  ادامه این مراسم جواد قهرمانی سرپرست مدیریت منابع انسانی ضمن قدردانی از ارائه پیشنهاد توسط همکاران گفت: نظام پیشنهادات، مشارکت دادن کارکنان در مسئله یابی، چاره جویی، حل مسائل و مشکلات سازمانی است که باعث شکوفا شدن روحیه خلاقیت و پژوهشگری در میان کارکنان می گردد.

قهرمانی ضمن ارائه گزارش در خصوص بهبود فرایند ثبت، بررسی و اجرای پیشنهادات در شرکت، افزود: سایپاسیتروئن با رویکرد ارتقاء ظرفیت ها در نظام های بهره وری و خط مشی نظام پیشنهادات در صدد است به عنوان یکی از سازمان های پیشرو در سطح گروه سایپا و کشور مطرح گردد.

گفتنی است نفرات برتر پیشنهادات شرکت سایپاسیتروئن  در این مراسم  به ارائه نظرات، انتقادات و پیشنهادات پرداختند و و در راستای بررسی و اجرای پیشنهادات نکاتی را اعلام نمودند.​


گروه خودروسازی سایپا

تولید خودرو سایپا سیتروئن

اطلاعات و تصاویر

پایگاه های مرتبط

©تمامی حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تولید خودرو سایپا سیتروئن محفوظ می باشد.