تاریخ خبر : 1397/08/12
برگزاری ارزيابي سيستم مديريت كارخانه

جلسه ارزیابی سیستم مدیریت کارخانه سایپاباحضور معاونین، مدیران و جمعی از کارکنان سایپاسیتروئن و تیم ارزیابی شرکت سایپا برگزار گردید.

در این برنامه محسن قدس معاون تولید سایپاسیتروئن اعلام داشت: دستیابی به اهداف شرکت که همانا تضمین شاخص های QCTP است، جز با استانداردسازی فعالیت‌ها میسر نخواهد شد و شرکت سایپاسیتروئن در اجرایی‌نمودن سیستم مدیریت کارخانه پیشتاز ومصمم می باشد.

قدس با اشاره به اقدامات و بهبودهای انجام شده در پیاده‌سازی سیستم مدیریت کارخانه افزود: این ممیزی جزئی از  فرآیند بهبود مستمر شرکت می باشد که با تعامل و همدلی کارکنان سایپاسیتروئن توانسته است  به پیشرفت‌های قابل توجهی در این حوزه نائل گردد.

وی ضمن اشاره به اهمیت ارزیابی سیستم مدیریت کارخانه تصریح کرد: ممیزی فرصتی برای تبادل اطلاعات و انتقال تجربیات بین شرکت‌های گروه سایپا است و همواره باید تلاش کنیم در انجام ممیزی‌ها یادگیری و انتقال دانش را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

در ادامه جلسه فریدون رحیمیان مدیر توسعه تعالی شرکت سایپا، با اشاره به تاریخچه تدوین این استاندارد در گروه سایپا، ابراز داشت: سیستم مدیریت کارخانه سایپا با بررسی استاندارهای شُرکای تجاری گروه و لحاظ نقاط قوت این استانداردها در سیستم سایپا تدوین گردیده و با قاطعیت می توان گفت سیستم مدیریت کارخانه سایپا می تواند به صورت استانداردی یکپارچه برای تأمین‌کنندگان و خودروسازان گروه سایپا استفاده گردد.

گفتنی است در این جلسه ارزیابان گروه سایپا پس از انجام بررسي‌هاي خود، گزارشي از نقاط قوت و قابل بهبود سایپاسیتروئن را ارائه و با توجه به بهره مندی این شرکت از تجربیات سیتروئن، اعلام نمودند سایپاسیتروئن در راستای توسعه سیستم مدیریت کارخانه، می تواند گام های موثری در خصوص تبادل اطلاعات و تجربیات با شرکت های  گروه بردارد.​


گروه خودروسازی سایپا

تولید خودرو سایپا سیتروئن

اطلاعات و تصاویر

پایگاه های مرتبط

©تمامی حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تولید خودرو سایپا سیتروئن محفوظ می باشد.