تاریخ خبر : 1397/08/01
برگزاری اولین مرحله از تست جاده‌ای C3

مدیر مهندسی محصول و پروژه‌های سایپاسیتروئن از برگزاری اولین مرحله  تست جاده‌ای خودرو سیتروئن C3 خبر داد.

خانم مریم ستوده با اعلام این خبر ابراز داشت: خودرو سیتروئن C3، اولین محصول مشترک شرکت سایپا و سیتروئن تحت آزمون جاده‌ای45000 کیلومتر و بر اساس رویه های PSA و مشابه خودروهای روز دنیا در تست جاده قرار گرفته است.

وی گفت: هدف از این آزمون بصورت کلی، شناسایی ایرادات از دیدگاه مشتری و همچنین تست دوام و پایداری قطعات است که بمنظور رفع ایرادات قبل از تولید انبوه صورت می‌پذیرد .

مدیر مهندسی محصول و پروژه‌ها تست جاده ای45000 کیلومتر این خودرو را نوعی شبیه  سازی خودرو در طول سه سال استفاده یک خانواده، شرایط و دیدگاه­های متفاوت دانست و تصریح کرد: مسیرهای تعریف‌شده این تست، در ابتدا توسط کارشناسان سایپاسیتروئن انتخاب ومورد ارزیابی قرار گرفته و پس از جمع آوری اطلاعات جاده ای (شامل نوع مسیر Bad، Dust، City، Free way و همچنین کیلومتر، ارتفاع و ...)  و ارسال به شرکت سیتروئن مسیرهای تست، نهایی می گردند.

مهندس ستوده با اشاره به بهره‌برداری نتایج انجام تست جاده‌ایC3 ، خاطرنشان کرد: تیپ های مختلف رانندگی، سر و صدای ایجاد شده در خودرو، راحتی سرنشینان، راندمان عملکرد هر یک از آپشن­های موجود در خودرو و به طور کلی هر آنچه که برای یک راننده و سرنشینان اهمیت دارد، مورد ارزیابی و در صورت مشاهده ایراد، پس از تجزیه و تحلیل توسط تیم مهندسی، اقدامات اصلاحی لازم تعریف و اجرایی می‌گردد.

شایان ذکر است مرحله اول تست خودرو C3 سیتروئن محصول تولید سایپاسیتروئن، در مسافت15000 کیلومتر پایان یافته است و این خودرو در حال ارزیابی می­باشد.​


گروه خودروسازی سایپا

تولید خودرو سایپا سیتروئن

اطلاعات و تصاویر

پایگاه های مرتبط

©تمامی حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تولید خودرو سایپا سیتروئن محفوظ می باشد.